Domov » Aktuality » Exteriérové Screenové Rolety


Exteriérové Screenové Rolety

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre exteriérové screenové rolety? Ich výhodou sú nielen rôzne možnosti využitia, ale hlavne fakt, že Vášmu príbytku dodajú nádych života. Zabráňte v lete prehriatiu Vašej miestnosti a zároveň si vychutnajte atmosféru vzdušnosti, svetlosti a farebného svetla, ktorú Vám exteriérová screenová roleta ponúka. Hra so slnečným svetlom a tieňom v kombinácii s príjemnou atmosférou budú na Vás pôsobiť pozitívne.

Roleta ZIPLINE

ZIPLINE 2

Typy exteriérových screenových roliet

Môžete si vybrať spomedzi viacerých typov exteriérových screenových roliet. Novinkou medzi screenovými roletami značky WO&WO je ZIPLINE, ktorá je výnimočná svojím zipsovým systémom. Roleta NOVOLINE je klasickou fasádnou markízou. Variant rolety OPENLINE vyhovuje požiadavkám architektonických a geometrických tvarov. Roleta MARKISOLETTE je výnimkou – je to okenná markíza s vyklápacím ramenom. Aj ona vytvára jednotnú fasádu a zdôrazňuje, že je individuálnym tienením. Pri takomto výbere sa tu určite nájde aj niečo pre Vás.

Roleta OPENLINE

SMR-S_Motor - 07

Pôsobenie látky

Slnko znamená život. Aj napriek tomu, môže byť pre nás UV – žiarenie nebezpečné. Látka exteriérovej screenovej rolety chráni, tieni, ladí farebnosť, tvaruje a ozdobuje. Látka pôsobí na našu náladu a ovplyvňuje naše pocity, prepúšťa svetlo, a tak určuje farbu miestnosti a okolia. Výsledok pôsobenia závisí hlavne od farby a vzoru látky a od priepustnosti svetla.

Príslušenstvo a komfort

Patríte k ľuďom, ktorí nechcú ovládať svoje exteriérové screenové rolety pomocou kľuky, šnúry alebo gurtne? Je to vo Vašich rukách. Nechajte Vaše rolety vybaviť motorickým ovládaním a ovládajte ich pomocou vypínača. V prípade, že túžite po komfortnom ovládaní, je tu ešte rádiový motor s diaľkovým ovládačom – jednoduchšie to už nejde.

Roleta MARKISOLETTE

Markisolette 1

Spoločnosť WO&WO, ktorá je súčasťou Haas-Group dnes patrí k popredným spoločnostiam v oblasti tieniacej techniky nielen v Rakúsku, ale aj na medzinárodnom trhu.

Podnik, ktorý pred 50 rokmi začínal s PVC produktmi sa počas desaťročí rozvíjal až do dnešnej podoby. Tak vznikla dnešná firma s modernou technológiou a počtom cca. 300 zamestnancov.

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si Vás informovať, že naša spoločnosť JADA na ulici Vajnorská 101 v Bratislave bude zatvorená dňa 15.09.2023 (piatok) z dôvodu štátneho sviatku. Otvorená bude opäť od 18.09.2023 (pondelok).

Ďakujeme za pochopenie.